Obs De Wagemakerschool

Heb jij oog voor de vaardigheden van de toekomst? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Obs De Wagemakerschool zoekt voor schooljaar 2021-2022 een leerkracht L10, 0.4-0.6 WTF, voor groep 1 t/m 4.
​​​​​​​
Over obs De Wagemakerschool
De Wagemakerschool is een openbare basisschool waar iedereen welkom is. Niet voor niks staan leerkrachten en de directeur elke morgen aan de deur om alle leerlingen en ouders een fijne dag te wensen. Dat zie je terug in ons onderwijs. Iedereen krijgt eigen aandacht en les op het niveau dat past bij de talenten van het kind. De Wagemakerschool is een gezellige buurtschool waar leerlingen worden voorbereid op de wereld daarbuiten. Daarbij hebben we oog voor de vaardigheden van de toekomst. We stimuleren samenwerking, zelfstandigheid en creativiteit en maken leerlingen wegwijs in cultuur, digitale vaardigheden, natuur en techniek. Zo maken ze hun eigen toekomst. Duurzaamheid en gezondheid zijn daarbij speerpunten. Want door voor onszelf, elkaar en de wereld om ons heen te zorgen, stellen we diezelfde toekomst veilig. 

Wil je direct solliciteren? Reageer dan via deze link. 
Of neem dan contact op met onze directeur René Straatmijer via telefoonnummers: 06-25158063/020-4824741.
 
Wie bij een van onze scholen werkt, wordt OPSPOOR
We zijn niet op zoek naar één type medewerker. Juist onze verscheidenheid houdt ons OPSPOOR. Wat we wel zoeken zijn mensen die iets nieuws toevoegen. We zijn razend nieuwsgierig naar alle unieke eigenschappen die maken dat juist jij bij ons past. Daarbij zijn we benieuwd naar wat je zelf nog wil leren. Want ook jij bent vast nog niet uitgegroeid. OPSPOOR biedt je graag de ruimte.

Klasse
We zoeken collega's die eigenwijs genoeg zijn om meer te willen. Want juist buiten de gebaande paden ligt de toekomst. OPSPOOR klapt graag uit de school (of in ieder geval uit het klaslokaal). We zijn altijd bezig met onderwijs opnieuw vorm te geven zodat iedere leerling tot zijn recht komt. Individueel, in groepjes of door alle leerjaren heen. We zoeken geen mensen voor de klas, maar klasse mensen. Mensen met dezelfde ondernemende, creatieve geest als we onze leerlingen gunnen. Mensen die goed zijn met IT, maar nog beter willen worden. Mensen ook, die samenwerken en het belang van de leerling voorop stellen.

Solliciteren
Benieuwd geworden naar ons? Altijd al op zoek geweest naar die plek waar je echt een meester (M/V) kan worden in je vak? Of groei je gewoon ontzettend uit je jas? Neem dan direct contact op met onze directeur René Straatmijer. Via deze link of op telefoonnummers: 06-25158063/020-4824741.

Leerlingen aan het woord

"Trots op onze school"

"Wij zijn trots op onze school omdat we echt met onze tijd mee gaan" - Leerling van obs De Harpoen in Jisp