Obs Wheermolen

Wil jij leerlingen aanmoedigen om te ontdekken wat ze kunnen om er nog beter in te worden?
Obs Wheermolen zoekt:
  • vanaf maart of eerder een vervangende leerkracht L10, 1.0 WTF, voor groep 5. Deze functie geldt tot en met de zomervakantie, met mogelijkheid tot verlenging*
  • Vanaf mei een vervangende leerkracht L10, 1.0 WTF, voor groep 5. Deze functie geldt tot en met de herfstvakantie, met mogelijkheid tot verlenging*
​​​​​​Medewerkers op obs Wheermolen ontvangen de arbeidsmarkttoelage en daarmee 8% extra salaris.

* Deze functie betreft een tijdelijke vervanging in verband met zwangerschapsverlof. Gelukkig hebben we binnen OPSPOOR nog genoeg andere kansen en mogelijkheden. Dus mocht mocht de samenwerking bevallen, dan gaan we graag met je in gesprek voor een vaste baan binnen OPSPOOR.

Over obs Wheermolen
Obs Wheermolen is wherelds. Wij zijn een openbare basisschool waar iedereen gewaardeerd wordt om wie hij is. Verschil mag er zijn! We zijn trots op de diversiteit van onze leerlingen. Hun achtergrond en hun talenten maken ze uniek en juist wat ze bijzonder maakt mogen ze verder ontwikkelen. We moedigen leerlingen aan te ontdekken wat ze kunnen om er nog beter in te worden. Daarvoor biedt Wheermolen een veilig klimaat, met extra ondersteuning als dat nodig is, om successen te boeken. De leerkracht biedt de kennis, coaching en het vertrouwen, de leerling ontwikkelt zich op zijn eigen manier. Met zelfvertrouwen en eigen verantwoordelijkheid. Want wie nu mag zijn wie hij is, kan later worden wat hij wil. 

Wil je direct solliciteren? Reageer dan via deze link .
Of neem dan contact op met onze directeur Marloes Hamming via telefoonnummers: 06-24284341/0299-423648.


Wie bij een van onze scholen werkt, wordt OPSPOOR
We zijn niet op zoek naar één type medewerker. Juist onze verscheidenheid houdt ons OPSPOOR. Wat we wel zoeken zijn mensen die iets nieuws toevoegen. We zijn razend nieuwsgierig naar alle unieke eigenschappen die maken dat juist jij bij ons past. Daarbij zijn we benieuwd naar wat je zelf nog wil leren. Want ook jij bent vast nog niet uitgegroeid. OPSPOOR biedt je graag de ruimte.

Klasse
We zoeken collega's die eigenwijs genoeg zijn om meer te willen. Want juist buiten de gebaande paden ligt de toekomst. OPSPOOR klapt graag uit de school (of in ieder geval uit het klaslokaal). We zijn altijd bezig met onderwijs opnieuw vorm te geven zodat iedere leerling tot zijn recht komt. Individueel, in groepjes of door alle leerjaren heen. We zoeken geen mensen voor de klas, maar klasse mensen. Mensen met dezelfde ondernemende, creatieve geest als we onze leerlingen gunnen. Mensen die goed zijn met IT, maar nog beter willen worden. Mensen ook, die samenwerken en het belang van de leerling voorop stellen.

Solliciteren
Benieuwd geworden naar ons? Altijd al op zoek geweest naar die plek waar je echt een meester (M/V) kan worden in je vak? Of groei je gewoon ontzettend uit je jas? Neem dan direct contact op met onze directeur Marloes Hamming. Via deze link of op telefoonnummers: 06-24284341/0299-423648.

Leerlingen aan het woord

"De juf is grappig"

"De juffen houden van grapjes en vinden pesten echt niet leuk!" - Leerling van obs De Koningsspil in Oosthuizen